Виготовлення кованих дашків та навісів

Дашки та навіси мають багатофункціональне призначення. Вони можуть встановлюватися над різними об’єктами і слугувати не лише практичним пристосуванням, а й елементом декору. Таким чином, практичність поєднується у цих кованих конструкціях з естетикою.

Найчастіше ковані навіси й дашки монтуються над дверима. Але не менш функціональними вони є у випадках встановлення над балконами, місцями для паркування, криницями. Наприклад, дашок з декоративними елементами над криницею може доповнювати стилістику вашої присадибної території. Це буде особливо помітно, якщо ідентичний декор використати також в оформленні лавок, ліхтарів чи вуличних світильників. Так ваше подвір’я не лише буде оснащене цілим рядом практичних і функціональних кованих виробів, а набуде стилістичної неповторності.

Якщо говорити про навіси над вхідними дверима, то їх виготовлення є складним технологічним процесом. Окрім майстерності самих робіт з художньої ковки, важливе значення має подальша обробка виробу. Потрібно застосувати спеціальне антикорозійне покриття, яке зробить ковані козирки невразливими до несприятливих умов погоди та продовжить їх строк служби. Спеціалісти нашої ковальні використовують високоякісні захисні покриття, аби ви могли довго радіти безвідмовному функціонуванню замовлених у нас кованих виробів.

Галерея кованих дашків

Форми кованих козирків

Форма – основний критерій, за яким ковані дашки розрізняються між собою. Отож, вони бувають:

  • купольними;
  • дугоподібними;
  • арковими;
  • одно- та двосхилими.

Також ці елементи можуть відрізнятися один від одного стилістикою, у якій вони створені. Фахівці нашої ковальні виготовляють ковані дашки у будь-якому стилі, відповідно до побажань, озвучених клієнтом. Це може бути як модерн чи хай-тек, так і адаптовані під сучасність ретро-мотиви. Одним словом, стилістичне розмаїття вражає та забезпечує чудові можливості для вибору.

Наші переваги

Якщо ви замовляєте ковані козирки, ціна цих виробів у нашій ковальні може приємно здивувати, адже ми намагаємося дотримуватися принципів цінової лояльності та демократичності відносно клієнтів. Також суттєвими перевагами нашого сервісу слід назвати:

  • адекватні строки виконання робіт та дотримання домовленостей з цього приводу;
  • великий асортимент кованих виробів;
  • можливість розробки індивідуального дизайну;
  • компетентне консультування, що базується на нашому великому досвіді;
  • сумлінне виконання робіт з художньої ковки.

Замовляйте ковані дашки, навіси та інші вироби у нашій ковальні. А ми подбаємо про те, аби ви залишились задоволені їх виглядом, функціональністю та якістю.

Оформити замовлення

Через форму заявки: