Виготовлення садових кованих ліхтарів та світильників

Ковані вуличні ліхтарі й світильники – одна з важливих спеціалізацій у діяльності нашої ковальні. Тому, замовляючи ці вироби у нас, ви будете впевнені у тому, що звертаєтеся до фахівців, які володіють належним досвідом, аби виготовити їх якісно.

Якщо говорити про переваги саме кованих ліхтарів над іншими аналогами, то тут слід згадати варіативність оформлення. Ці ліхтарі можуть прикрашатися найрізноманітнішими елементами – завитками, квітами, листочками та навіть фігурками людей і тварин. Плафон теж може виконувати декоративну роль, якщо він зроблений у незвичній формі.

Коли наші ковалі беруться за виконання замовлення, вони ретельно дбають, аби конструкція готового ліхтаря виглядала вишукано й стильно. Адже дуже важливо поєднати декоративні елементи з розумом і мірою, аби вони не створювали відчуття надлишку.

Не менш вагомими у нашій роботі є й технологічні аспекти. Ми використовуємо якісні антикорозійні засоби, адже розуміємо: ковані світильники для вулиці та ліхтарі повинні бути максимально захищеними від несприятливих погодних умов, випадкових механічних пошкоджень та інших факторів.

Якщо вас цікавлять ліхтарі й ковані світильники, ціни у нас є достатньо лояльними. Тож замовлення таких кованих виробів доступне для широкого загалу клієнтів.

Галерея кованих ліхтарів

Як вибрати кований ліхтар для свого саду чи подвір’я?

Щоб ліхтар добре вписався в екстер’єр вашої прибудинкової території, зважайте на загальну стилістику обраного ландшафтного дизайну. Він має підкреслювати та доповнювати її, а не вибиватися.

Тому слід обирати ліхтар в аналогічному чи спорідненому стилі. Бо навряд мікс з готики та хай-теку чи модерну й ретро стане вдалим. Важливо створити правильні акценти, уникнувши непотрібної еклектики.

Наші переваги

Замовляючи ковані світильники й ліхтарі у нас, ви отримуєте такі переваги сервісу:

  • розумну оперативність в роботі та слідування обумовленим термінам;
  • демократичність ціноутворення;
  • високу якість виробів та використання сучасних технологій обробки металу задля продовження строку служби;
  • можливість замовити ексклюзивні вироби, розроблені у відповідності до ваших побажань.

Звертайтеся – і ми виготовимо для вас красиві, якісні й довговічні ковані вироби!

Оформити замовлення

Через форму заявки: