Виготовлення кованих підсвічників

Дизайн сучасних кованих підсвічників може бути найрізноманітнішим. Великим попитом користуються вироби, які відображають ретро-тенденції, адаптовані під наш час. Не менш актуальна класика, адже вона ніколи не виходить з моди. А підсвічники, оформлені у стилях модерн, мінімалізм та хай-тек, також чудово виглядають, коли вони виготовлені за допомогою технології художньої ковки.

Наші фахівці дуже люблять свою роботу та беруться за неї з натхненням. Тим більш – зважаючи на те, що у виготовленні підсвічників є величезні можливості для прояву фантазії й креативного бачення. Ці вироби можуть бути як на одну, так і на декілька свічок. У першому випадку підсвічник стане гарним візуальним акцентом, що асоціюватиметься з ніжністю та елегантністю.

У другому – виконає важливу роль додаткового джерела освітлення. Запаливши ввечері декілька свічок, ви створите у своєму помешканні затишну, романтичну атмосферу. Вона налаштовує на приємні роздуми, мрії чи душевні бесіди з гостями, які завітали на філіжанку кави чи келих вина.

Галерея кованих підсвічників

Як правильно вибрати кований металевий підсвічник?

Якщо вас цікавлять підсвічники металеві, купити їх – не проблема. Головне – правильно підібрати цей предмет інтер’єру, аби його естетична й практична складові «розкрилися» у вашому помешканні по максимуму. Отож, зважайте на:

  • Кількість свічок, для якої призначена конструкція. Підсвічник на декілька свічок дає більше можливостей для освітлення просторих кімнат. Якщо ви замовляєте цей кований виріб у велике приміщення, то рекомендуємо зупинитися на більш масивних моделях.
  • Стилістика приміщення. Добре, коли підсвічник вигідно підкреслює загальний стиль, у якому облаштоване й декороване ваше обійстя. В такому випадку він виглядатиме справді виграшно.
  • Аспект ексклюзивності. Якщо на підсвічник покладається винятково практична або додаткова естетична функція, можна обрати з запропонованих варіантів. Та якщо вам важливо відобразити у виробі власне стилістичне бачення, наші спеціалісти виконають таке замовлення з радістю. Вони виготовлять підсвічник, який буде ексклюзивним та стане переконливим втіленням озвучених вами побажань.

Оформити замовлення

Через форму заявки: