Виготовлення кованих перил

Ковані перила на сходи – одна з наших важливих спеціалізацій. Беручись за виконання таких замовлень, ми чудово розуміємо, що перила повинні виконувати не лише захисну, а й декоративну функцію. Тому вони мають поєднувати в собі цілий ряд характеристик практичного й естетичного спектру – починаючи від зручності користування та завершуючи візуальною привабливістю.

Ковані перила на сходи на вулиці – це елемент, котрий відіграє вагому роль у тому, яке враження справляє ваше помешкання на тих, хто бачить його знадвору. Не менш важливі ковані перила в будинку. Ідеально, коли вони створюють потрібний візуальний акцент, але водночас не «вибиваються» з загальної концепції оформлення інтер’єру.

Коли наші ковалі приймають замовлення на виготовлення перил, ми враховуємо всі перелічені фактори, аби ви в кінцевому рахунку залишилися задоволені результатом нашої праці.

Галерея кованих перил

Перила в будинку або назовні як дизайн інтер’єру

Аби перила гармонійно вписалися в інтер’єр, варто визначитися з тим, в якій стилістиці вони мають бути виконані. Бажано, аби це був стиль, який ви загалом обрали для свого будинку.

Або ж – це може бути споріднений стилістичний напрямок. Наприклад, класика гарно поєднуватиметься зі стилізованими під сучасність ретро-тенденціями, а модерн – з мінімалізмом чи трендами хай-тек.

На що звернути увагу при замовленні кованих перил?

Окрім стилістичних аспектів, при замовленні перил варто звертати увагу на такі фактори, як:

  • Тип конструкції. Перила можуть бути прямолінійними, вигнутими, крученими. Тут велику роль відіграє тип сходів та особливості зонування приміщення. Спеціалісти нашої ковальні допоможуть вам обрати формат перил так, аби ергономіка й зручність користування не витіснили ваших естетичних прагнень. Ми завжди шукаємо оптимальне співвідношення між красою кованих виробів та комфортом у їх користуванні.
  • Декоративні елементи. Це можуть бути геометричні мотиви, квіти, листочки та багато іншого. Ми запропонуємо широкий спектр варіантів до вибору.
  • Актуальні тренди. Навіть якщо ви обираєте для свого помешкання ретро-тенденції, хороші спеціалісти мають подбати про їх сучасну адаптацію. Адже добре, коли помешкання виглядає як обжите родове обійстя, а не музейна установа. Хоча для закладів відпочинку, арт-майстерень та інших об’єктів, де потрібна автентична старовинна атмосфера, ретро-мотиви можуть бути використані навіть без адаптації під сучасні модні віяння.

Оформити замовлення

Через форму заявки: