Виготовлення розсувних воріт

Виготовлення воріт згаданого типу є одним з ключових напрямків роботи нашої ковальні. Їх популярність обумовлена одразу цілим рядом факторів, серед яких:

 • Компактність. Користування воротами цього типу не вимагає багато вільного простору. Тож якщо у вас в дворі чи на ділянці, прилеглій до офісної споруди, гостро стоїть питання раціонального використання наявного місця, вибір саме розсувних воріт стане чудовим рішенням.
 • Зручність. Конструкція відчиняється швидко й зручно, а якщо її ще й оснастити автоматикою, ворота взагалі не створять жодних проблем у користуванні.
 • Надійність. Такі ворота не потребують якогось специфічного догляду та здатні прослужити кілька десятиліть. Головне – замовляти їх у фахівців, котрі якісно виготовлять конструкцію та оброблять її спеціальними антикорозійними засобами. Це зробить ворота стійкішими до несприятливих умов погоди та випадкових механічних пошкоджень.
 • Стильний вигляд. Лаконічність стилю в поєднанні з універсальністю роблять ці ворота популярними та затребуваними. Вони пасують до будь-якого ландшафтного дизайну на території, оскільки візуально є акуратними та «ненав’язливими».

Таким чином, розсувні ворота володіють значними перевагами – як естетичного, так і практичного характеру.

Галерея розсувних воріт

Різновиди відкатних воріт

Відкатні ворота класифікуються за кількома критеріями. Найвагомішим з них є механізм. За цією ознакою конструкції воріт бувають:

 • Ручними. Роликовий механізм передбачає переміщення стулок, за рахунок чого забезпечується відчинення та зачинення воріт. Така конструкція користується значним попитом в силу того, що для неї характерна бюджетна вартість. Тому, якщо ви потребуєте якісних та надійних воріт за відносно невисоку ціну, цей формат буде оптимальним.
 • Автоматизованими. Стулки переміщуються завдяки залученню електричного приводу. Ворота відчиняються та зачиняються за допомогою пульта дистанційного керування. Система відрізняється надійністю та практичністю. А ще вона дуже зручна, оскільки ви можете керувати воротами, не виходячи з автомобіля та не витрачаючи на це зайвий час.

Одним словом, обидва типи воріт мають свої переваги. Якщо в першому випадку вони цінові, то в другому – пов’язані з комфортом експлуатації. Тож кожен клієнт може обрати те, що для нього в пріоритеті.

Окрім особливостей механізму, відкатні ворота класифікуються й за іншими параметрами. Наприклад, це фурнітура, якою оснащується конструкція (хвіртка, замок, мотор тощо). Також ворота розрізняються за:

 • кількістю секцій;
 • типом профілю;
 • типом каркасу;
 • принципом руху.

Наші фахівці готові зорієнтувати вас в усіх цих параметрах, аби допомогти обрати саме той тип воріт, який буде актуальним для вас.

Наші переваги

Цікавлять якісні відкатні ворота? Купити їх ви можете у нас. Наша ковальня пропонує клієнтам чимало переваг сервісу. Найвагомішими з них вважаємо такі, як:

 • Висока якість виробів, котрі пропонуємо. Ми любимо свою справу та цінуємо власну репутацію. Тож якість воріт та інших виробів, які презентуємо у своєму асортименті, вважаємо одним з пріоритетних принципів роботи.
 • Індивідуальний підхід. Перш ніж щось рекомендувати, ми уважно ознайомлюємося з озвученими побажаннями, адже знаємо – гарні ворота мають бути не лише якісними, а й відповідними клієнтським очікуванням в усіх аспектах.
 • Лояльність цін. Демократична цінова політика – невід’ємний принцип роботи нашої команди. Ми працюємо так, аби пропоновані вироби, без втрати своїх практичних, естетичних та технологічних характеристик, були доступними за ціною.
 • Широкий спектр кованих виробів. Це стосується не лише воріт та брам, а й цілого ряду інших категорій – починаючи з меблів та завершуючи світильниками й ліхтарями для садово-паркових зон.

Обираючи наші послуги, ви надаєте перевагу якості, відповідальному підходу та компетентності. Тримаючи руку «на пульсі» трендів своєї галузі, ми намагаємося не втрачати і власного креативного бачення. А ще – співвідносити це з популярними клієнтськими побажаннями. Саме це дозволяє виготовляти ворота та інші ковані вироби, які стильно виглядають, якісно виконують покладені на них функції та подобаються своїм замовникам. Тож обирайте вид розсувних воріт, який вважатимете актуальним для себе. А ми виготовимо їх професійно та в розумні строки.

Оформити замовлення

Через форму заявки: