Виготовлення кованих огорож, парканів

Якщо потрібна кована огорожа, ціна залежатиме від багатьох факторів. Це тип конструкції, її розмірні характеристики, складність обраного дизайнерського рішення та ін. Попри те, важливим принципом нашої роботи є цінова лояльність.

Ми пропонуємо своїм клієнтам розумні ціни та завжди намагаємося шукати адекватне співвідношення між наявним бюджетом та параметрами тих кованих виробів і конструкцій, які цікавлять. Тому замовити у нас ковані паркани, ціна яких вигідна та прийнятна, буде вдалим рішенням.

Галерея кованих огорож, парканів

Різновиди кованих огорож

Ковані паркани бувають різних видів. Вони можуть бути закритого й відкритого типів, а також, за критеріями додаткових функцій та елементів оздоблення, виділяють наступні різновиди цих конструкцій:

  • огорожі, які обшиті полікарбонатом;
  • стаціонарні огорожі, які мають власні металеві стовпи – на цих стовпах можуть бути ковані елементи у якості декору;
  • огорожі, виконані у стилі брам з використанням ретро-мотивів;
  • накладні та вставні ковані огорожі, які поєднуються в конструкції з іншими елементами й матеріалами (наприклад, каменем, цеглою тощо).

Одним словом, серед розмаїття кованих огорож можна обрати той варіант, який оптимально пасуватиме до стилістики вашого маєтку чи комерційної будівлі.

Ковані секції для огорожі

Варто відзначити, що сучасні огорожі з елементами кування, можуть бути не суцільними, а конструюватися за секційним принципом у поєднанні з іншими деталями. Наприклад, металеві секції для огорожі гарно виглядають в комплексі з цегляними чи кам’яними стовпами.

Такий паркан створює відчуття солідності та надійності. А ковані секції для огорожі згаданого типу, водночас, забезпечують конструкції візуальну елегантність і вишуканість.

Наші переваги

Замовляючи ковані огорожі у фахівців нашої ковальні, ви отримуєте цілий ряд переваг сервісу, серед яких найвагомішими є:

  • висока якість виконання робіт;
  • сучасні технології обробки кованих елементів, які збільшують їх термін служби;
  • індивідуальний підхід, який полягає у нашому прагненні максимально втілити ваші побажання у виготовлюваних кованих конструкціях;
  • вигідні ціни та розумні строки виконання ваших замовлень.

Цікавлять якісні ковані огорожі? Звертайтеся – ми з радістю візьмемося за їх створення!

Оформити замовлення

Через форму заявки: