Виготовлення кованих меблів

Ковані меблі – це вироби, які ніколи не виходять з моди. Змінюються тренди та технології у сфері дизайну інтер’єру, а художня ковка сьогодні виглядає так само органічно та гарно, як кілька століть тому. Колись ковані ліжка можна було побачити лиш в маєтках знаті.

Нині купити коване ліжко може кожен бажаючий. Це саме стосується і багатьох інших предметів інтер’єру, які виготовлять сучасні ковалі. Технології стали доступними, а ціни прийнятними.

Галерея кованих меблів

Меблі як дизайн інтер’єру

Ковані меблі – широка категорія найрізноманітніших виробів. Найбільш затребуваними та актуальними на сьогоднішній день серед них є:

  • Ліжка. Поєднання естетичних ліній, форм та елементів декору робить їх окрасою будь-якої спальні. А міцність кованих ліжок перетворює ці меблі на вдалу інвестицію у власний комфорт та затишок для всіх тих, хто любить надійність.
  • Ковані столи. Ціни на ці меблі залежать від складності художньої ковки, розмірних характеристик виробів та кількості затраченого матеріалу. Також впливають додаткові технології, які залучаються для обробки металу з метою забезпечення його довговічності.
  • Ковані крісла. Це не просто надійні конструкції, які довго служать та забезпечують своїм користувачам зручність. Якісне крісло, виготовлене методом художньої ковки, створює якусь ледве вловиму, але водночас – добре відчутну, атмосферу статусності й респектабельності. Надійне коване крісло з гарними декоративними елементами навіть в якійсь мірі нагадує трон. Тож чому б не дозволити собі такі «королівські» відчуття у власному приватному помешканні?
  • Етажерки. Стильні ковані етажерки забезпечать естетично оформлену зону для ваших сувенірів, привезених з подорожей, або ж – для цінних книг, котрими ви поповнюєте свою домашню бібліотеку.
  • Вішаки. Кований вішак – надзвичайно важливий елемент інтер’єру, адже на нього вішаєте свій верхній одяг не лише ви, а й гості, які приходять за запрошенням на урочисті події до вашого дому. Кований вішак є практичним, адже він міцний та витримує велику вагу. Тож йому не страшні об’ємні зимові речі, коли до вас у гості завітала компанія друзів. А ще такий вішак вказує на ваш гарний естетичний смак.

Оформити замовлення

Через форму заявки: